systemy alarmowe, inteligentne instalacje, telewizja przemysłowa, monitoring poznań, alarmy poznań

SKD

SYSTEMY kontroli dostępu

system kontroli dostępu dopasowany do Twoich potrzeb

Integracja z automatyką budynkową

nowoczesne rozwiązania oparte o czytniki biometryczne                          

Szybka i darmowa wycena.

Instalacja systemów kontroli dostępu wykonana przez doświadczonych techników.

Systemy kontroli dostępu

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne, dlatego też, by je zapewnić warto wprowadzać efektywne rozwiązania. Doskonałym wyborem jest system kontroli dostępu. Warto dowiedzieć się na jego temat więcej i zdecydować się na takie rozwiązanie.  

skd, kontrola dostępu,

SKD

co warto wiedzieć o usłudze? 

System kontroli dostępu, czyli SKD, jest to usługa która obejmuje metody zarządzania pomieszczeniami czy też budynkami. Do tego celu wykorzystuje się rożnego rodzaju urządzenia. Jednocześnie dostęp może uzyskać tylko uprawniona osoba. W tym przypadku stosuje się smart rozwiązania, które weryfikują przyznany dostęp bądź też blokują go. Kontrola dostępu jest metodą, która obejmuje zdalne koordynowanie i zarządzanie np. pracą drzwi czy szlabanów, a przy tym umożliwia gromadzenie i przechowywanie danych. Decydując się na taką usługę mają Państwo do wyboru różne oprogramowania, a także zestaw narzędzi. W ten prosty sposób można szybko zwiększyć bezpieczeństwo danego obiektu. Systemy kontroli dostępu zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu ochrony mienia. Umieszczając taki system w miejscach użytku publicznego nie trzeba dodatkowo zatrudniać pracowników ochrony. System kontroli dostępu pozwala także na lepszą organizację pracy. Nie muszą Państwo obawiać się, że nieuprawniona osoba dostanie się w konkretne miejsce. Pracownicy mogą wykorzystywać choćby kartę dostępu. Wtedy też system automatycznie zarejestruje, iż dana osoba jest już w wybranym miejscu. Jednocześnie mogą Państwo zdecydować się na dodatkowe funkcje, które obejmują: 

  • możliwość przeprowadzenia ewakuacji – inteligentne systemy pozwalają na sprawne przeprowadzenie ewakuacji wytyczając drogę ewakuacyjną. Jednocześnie system może uruchomić zraszacze, co pozwala także na ochronę mienia. 
  • możliwość monitorowania jaki ruch występuje w obiekcie – w tym przypadku dane są gromadzone w sposób automatyczny. Umożliwiają pracodawcom czy kierownikom zarządzanie kapitałem ludzkim. 
  • ewidencja czasu pracy – system kontroli dostępu umożliwia również rejestrowanie czasu pracy. W pozytywny sposób wpływa to na dyscyplinę pracowników i zapobiega zbyt wczesnemu opuszczaniu stanowiska pracy. 

Decydując się na system kontroli dostępu w Poznaniu mogą Państwo zyskać nie tylko bezpieczeństwo, ale też wygodę oraz usprawnić funkcjonowanie danego obiektu

kontrola dostępu poznań, montaż skd, instalacje kontroli dostępu

Kontrola dostępu w Poznaniu

Dla kogo dedykowana jest usługa SKD? 

System kontroli dostępu obejmuje zestaw różnych narzędzi, dzięki którym można zyskać lepszą organizację pracy, ale też zwiększyć bezpieczeństwo pracowników oraz mienia. SKD to świetny wybór dla właścicieli firm, ale też zarządzających obiektami, którzy chcą ograniczyć dostęp do budynku czy konkretnych pomieszczeń. Mogą Państwo wyznaczyć określone strefy, do których dostęp będzie ograniczony. System jest także zalecany w zakładach przemysłowych czy obiektach infrastruktury krytycznej. Dzięki niemu mogą Państwo sprawdzić, czy pracownicy wywiązują się ze swoich obowiązków, ale jednocześnie chronić też miejsca, w których znajdują się np. ważne dokumenty. System kontroli dostępu usprawnia procesy biznesowe i zarządzania obiektem, ale też sprawdzi się w przypadku domów prywatnych. Dzięki niemu można zwiększyć bezpieczeństwo domowników, choćby stosując karty do ogrodzenia czy zamki szyfrowe. Doskonale sprawdzają się systemy RCP czy czytniki uwierzytelniające. Mają Państwo do wyboru różnego rodzaju systemy. Na uwagę zasługuje mechaniczny system kontroli dostępu. Wykorzystuje on tradycyjne rozwiązania bez stosowania urządzeń elektronicznych. Tutaj używa się klasycznych kluczy, które mogą otwierać nie tylko jedno pomieszczenie, ale wszystkie. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są elektroniczne systemy kontroli dostępu. Wykorzystują one smart rozwiązania, co zapewnia większą efektywność, komfort, ale też bezpieczeństwo. Można tutaj wybrać konkretne funkcje, do których zalicza się choćby bezpieczna ewakuacja. W tym przypadku stosuje się inteligentne systemy. Zaraz po wykryciu pożaru dochodzi do odbezpieczenia drogi ewakuacyjnej. W przypadku dużych kompleksów czy też firm, ale też miejsc użytku publicznego o dużym natężeniu ruchu bardzo dobrze sprawdza się funkcja monitorowania ruchu w obiekcie. 

Dlaczego warto stosować system kontroli dostępu?

System kontroli dostępu jest rozwiązaniem funkcjonalnym, które zapewnia także efektywność. Jest wiele powodów, dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Niewątpliwie priorytetem dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości powinno być zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, ale też ochrona mienia. Decydując się na system kontroli dostępu mogą Państwo zyskać ochronę aktywów, ale też ochronę poufnych informacji. Wybierając takie rozwiązanie można sporo zaoszczędzić. Przede wszystkim chroni się mienie przed dostaniem się go w niepowołane ręce. Aby wejść do danego budynku chronionego pracownik musi użyć swojego poświadczenia. Tutaj mogą Państwo postawić na kartę zbliżeniową czy też cyfrowy kod w postaci wirtualnego klucza, który zapisany jest w urządzeniu mobilnym. Jednocześnie administrator systemu kontroli dostępu ma pełny wgląd w historię zdarzeń. Może także modyfikować i unieważniać prawa dostępu poszczególnym pracownikom. Osoba, która będzie pełniła funkcję administratora systemu może przyznawać dostęp do danych pomieszczeń w określonej porze dnia. System kontroli dostępu wykorzystuje się w wielu różnych miejscach. Na szeroką skalę stosowany jest w opiece zdrowotnej, w tym w gabinetach prywatnych, ale i publicznych. Zapewnia ochronę ważnych dokumentów. Oczywiście sprawdza się także w administracji rządowej, gdyż budynki rządowe podlegają najbardziej restrykcyjnym przepisom bezpieczeństwa. Systemy kontroli dostępu sprawdzają się w przedsiębiorstwach takich jak np. serwerownie czy też na uniwersytetach bądź w szkołach, a więc wszędzie tam, gdzie znajdują się np. specjalistyczne sprzęty czy ważne dane. System kontroli dostępu to trafny wybór jeżeli prowadzą Państwo nawet małą czy średnią firmę. Dostępnych jest naprawdę wiele rozwiązań, które można dostosować do własnych preferencji i potrzeb. Dzięki temu zyska się system prosty w obsłudze, który pozwala na ochronę mienia czy firmy. 

Instalacje kontroli dostępu, montaż kontroli dostępu, serwis SKD Poznań

Instalacja systemów kontroli dostępu

co warto wiedzieć na temat usługi systemu kontroli dostępu w Poznaniu?

Montaż systemu kontroli dostępu musi być wykonany przez najlepszych specjalistów. Zadbają oni o kompleksowe usługi montażowe różnych systemów. Mogą Państwo także skorzystać z kompleksowego doradztwa. Dzięki temu pracownicy pomogą znaleźć najbardziej efektywne rozwiązanie, które zapewni bezpieczeństwo, wygodę i kontrolę dostępu w Poznaniu. Na samym początku pracownicy  wykonają dla Państwa spersonalizowany projekt systemu. Wykorzystają tutaj swoje doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności. Jednocześnie zastosują najlepsze rozwiązania technologiczne. Po akceptacji projektu dojdzie do instalacji systemów kontroli dostępu. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu omówienia terminu rozpoczęcia prac. Oczywiście w wybranym terminie bezzwłocznie zostanie wykonany montaż. Nasza firma zawsze przestrzega ustalonych terminów, gdyż szanuje czas swoich klientów. Po instalacji zostaną przeprowadzone testy, które potwierdzą czy cały system działa prawidłowo. Dzięki systemowi kontroli dostępu zaoszczędzą Państwo czas oraz pieniądze. Podczas montażu zastosujemy szereg elementów oraz funkcjonalności, które zapewniają wygodę. Autonomiczna kontrola dostępu pozwoli na samodzielną obsługę pojedynczych przejść. Po systemowej kontroli dostępu zyskują Państwo funkcję kontrolera autonomicznego, który jest elementem większego systemu. Po zamontowaniu elektrozaczepów oraz zworów elektromagnetycznych  w razie konieczności możliwa będzie blokada drzwi. Sercem systemu będzie centrala kontroli dostępu. To urządzenie odpowiada za efektywną pracę całego systemu, ale też zbiera i gromadzi dane, które mogą zostać w późniejszym czasie wykorzystane. Możemy dla Państwa również wykonać system rejestracji czasu pracy, który będzie częścią kontroli dostępu. Za jego pomocą mogą Państwo rejestrować w jakich godzinach pracownik był w pracy i czy opuszczał stanowisko pracy. 

serwis SKD, serwis kontroli dostępu

Konserwacja kontroli dostępu

co warto wiedzieć na temat serwisu SKD?

System kontroli dostępu, który jest najwyższej jakości i zostanie wykonany przez profesjonalistów będzie pracował efektywnie przez lata. Jednak regularnie warto decydować się na konserwację urządzeń podczas której pracownicy sprawdzą, czy wszystkie elementy systemu funkcjonują prawidłowo. Tutaj mogą być wykonane różne działania testowe, co umożliwia prawidłowe działanie całej automatyki budynkowej. Nasza firma oferuje Państwu pełne wsparcie techniczne oraz system serwisowania. Można skorzystać z konserwacji podczas trwania gwarancji producenta, ale też po jej upływie. Taka usługa kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W razie konieczności zostanie wykonana naprawa oraz wymiana sprzętu. Możemy też zaoferować Państwu pełną obsługę serwisową, która obejmuje: wykonanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, wsparcie techniczne, zmianę konfiguracji, ale też rozbudowę i modernizację całego systemu kontroli dostępu. Po przeprowadzonej diagnostyce w razie konieczności zostanie wykonana naprawa. Mogą Państwo skorzystać także z opcji czyszczenia podzespołów, ale i konsultacji w razie pytań czy wątpliwości. Wykonujemy serwisowanie w domach prywatnych, budynkach firmowych, a także w sklepach, galeriach handlowych czy halach produkcyjnych bądź magazynowych. Decydując się na regularną konserwację urządzeń w ramach SKD mają Państwo pewność, że cały system będzie prawidłowo pracował przez wiele lat. To naprawdę dobra opcja dla osób ceniących wygodę oraz bezpieczeństwo. Nasze doświadczenie, wiedza zapewniają najwyższą jakość usług, ale też wsparcie. W ramach obsługi technicznej dokonujemy wymiany wadliwych komponentów. 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w ramach montażu i wdrożenia systemu kontroli dostępu już dziś. Gwarantujemy pełne zadowolenie i wysoką jakość świadczonych usłuh.

Firmy, które nam zaufały

Poznaj firmy, które obdarzyły nas zaufaniem i powierzyły nam kwestie bezpieczeństwa.
Współpracowaliśmy z wieloma klientami, dla których opracowywaliśmy różnego rodzaju dokumentacje,
audyty i świadczyliśmy usługi z zakresu instalacji SKD. 

NASZE DOŚWIADCZENIE W LICZBACH

0 +
LAT NA RYNKU
0 +
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0 +
m2 ZABEZPIECZONYCH POWIERZCHNI

Wszystko to sprawia, że montaż monitoringu, wykonany przez naszą firmę jest w pełni zgodny z wytycznymi, prawem i oczekiwaniami klientów. Instalacje kamer dostarczane przez Intelectro są oparte na najwyższej jakości podzespołach, których doborem i analizą zajmują się wyłącznie doświadczeni specjaliści. Skorzystaj z naszej wiedzy, zaangażowania i ambicji – zadzwoń i uzyskaj wycenę instalacji systemu kontroli dostępu.

Jeżeli interesuję Cię projekt, serwis lub montaż systemu kontroli dostępu

i umów się na bezpłatną wycenę !